Serce KLR

Obraz tła wyszukiwania biletów

Bilety autobusowe Smiła - San Sebastián

Kup bilet autobusowy Smiła - San Sebastián. Korzystne ceny biletów autobusowych.
Wygodne autobusy. Wsparcie całodobowe.

Wyszukaj bilety na swoje ulubione trasy i zamów je online szybko i bezpiecznie

EEEE, DD.MM.YY
Jutro
Pojutrze
Jutro
Pojutrze

Na tej stronie

Łączna liczba kursów autobusowych

2 dostępne kursy

Liczba przewoźników

1 firma na trasie

Godziny odjazdów

od 06:10 do 06:10

Cena biletu

od 9675 ₴ do 13 905 ₴

Czas podróży

od 59god 55min do 62god 5min

Odległość między miastami

Smiła – San Sebastián: 3598.7 km

Kraje, przez które przejeżdża autobus

Ukraina, Niemcy, Francja, Polska, Hiszpania

Najwcześniejszy przyjazd do San Sebastián

17:05

Ostatni przyjazd do San Sebastián

19:15

Najtańszy
  • 06:10

    śr., 09.09.26

    Smiła

  • 19:15

    pt., 11.09.26

    San Sebastián

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.

9675 ₴

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.
Najszybszy
  • 06:10

    śr., 09.09.26

    Smiła

  • 17:05

    pt., 11.09.26

    San Sebastián

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.

13 905 ₴

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.
Wczesny przyjazd
  • 06:10

    śr., 09.09.26

    Smiła

  • 17:05

    pt., 11.09.26

    San Sebastián

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.

13 905 ₴

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.
Ostatni wyjazd
  • 06:10

    śr., 09.09.26

    Smiła

  • 19:15

    pt., 11.09.26

    San Sebastián

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.

9675 ₴

Przewoźnik:

LUX-REISEN BIS SP. Z O. O.

Przystanki autobusowe w Smiła:

Address not available

Smiła

Ukraina

Address not available

Smiła

Ukraina

Address not available

Smiła

Ukraina

Pytania - Odpowiedzi

Autobus na trasie Smiła – San Sebastián odjeżdża z Zupinka bilia Garmati. Możesz sprawdzić ten adres na Google Maps. Uwaga: dokładne miejsce odjazdu będzie podane na Twoim bilecie.

Autobus przyjeżdża do San Sebastian Bus Station. Zobacz lokalizację na Google Maps. Dokładne miejsce przyjazdu dla wybranego kursu znajdziesz na bilecie.

Dla dzieci poniżej 10 lat, emerytów i żołnierzy obowiązują zniżki od 10 do 20%. Można z nich skorzystać na stronie zakupu biletów. Dostępny jest również program lojalnościowy, który umożliwia zwrot gotówki do 10%. Usługa Wczesnej Rezerwacji pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej (do 50%).

Aby zarezerwować bilet, skorzystaj z formularza wyszukiwania na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej KLR Bus. Podczas rezerwacji biletów istnieje możliwość wyboru preferowanego miejsca w autobusie, co zapewnia wygodniejszą podróż.

Dzień przed podróżą wyślemy SMS-a z numerem autobusu, a na 2 godziny przed odjazdem będzie można śledzić jego ruch w aplikacji mobilnej. W przypadku przesiadki, numer autobusu i peron zostaną podane przez kierowcę.

Nie, nie musisz. Wystarczy pokazać bilet na smartfonie lub tablecie. Nie musisz też drukować biletów na loty naszych partnerów. Bilet elektroniczny znajdziesz w swojej poczcie e-mail oraz w swoim koncie osobistym na stronie internetowej lub w aplikacji.

Możesz zabrać ze sobą dwie walizki – każda o wadze do 20 kg i wymiarach do 90x60x40 cm. Dodatkowo dozwolony jest jeden bagaż podręczny o wadze do 5 kg. Więcej szczegółów w regulaminie.

Tak, możesz podróżować ze zwierzętami. W zależności od wagi Twojego pupila, obowiązują pewne zasady dotyczące jego transportu. Dla zapewnienia komfortu podróży, skorzystaj z transportera z twardym dnem i przygotuj niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy. Aby przewieźć zwierzę, musisz wykupić bilet pełnopłatny z osobnym miejscem.

Tak, ubezpieczenie na loty międzynarodowe można zamówić w naszym centrum telefonicznym pod numerem +380 (68) 770-60-30.

Datę podróży można zmienić maksymalnie dwa razy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Możliwa jest również całkowita zmiana trasy, poprzez dopłacenie różnicy do pełnego kosztu nowego biletu. Więcej szczegółów w regulaminie.

Aby szybko i sprawnie uzyskać zwrot pieniędzy za bilet, wyślij wiadomość e-mail na adres info@klr.com.ua. W wiadomości podaj następujące informacje:

  • imię i nazwisko pasażera;
  • numer biletu lub numer zamówienia;
  • datę podróży;
  • nazwę kursu (skąd i dokąd).

Po tym otrzymasz szablon wniosku o zwrot. Uwaga: proces zwrotu środków może potrwać do 10 dni roboczych.

W przypadku spóźnienia natychmiast zadzwoń do naszego call center, gdzie uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Jak dojechać z Smiła do San Sebastián

Planując długą podróż, chcesz, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnych komplikacji. W takim przypadku najbardziej logicznym rozwiązaniem jest zakup biletu na autobus Smiła – San Sebastián firmy KLR Bus, ponieważ dla nas to nie tylko przewóz pasażerów między miastami na Ukrainie i w Europie, ale cały system opieki, w którym Twoje bezpieczeństwo i spokój ducha są głównymi wytycznymi na każdym kilometrze. Nowoczesne podróże autobusem już dawno przestały kojarzyć się ze zmęczeniem. Wręcz przeciwnie, to ta sama rzadka okazja, aby w końcu znaleźć czas dla siebie: posortować pocztę, obejrzeć nowy odcinek serialu lub po prostu zasnąć przy spokojnej muzyce. Za pogodę w środku odpowiada klimatyzacja, więc nie odczujesz ani letniego upału, ani zimowego chłodu. Jeśli podróżujesz z dziećmi, przygotujemy specjalne miejsca, ponieważ komfort dzieci jest dla nas niekwestionowany. I oczywiście nie zapomnij o swoich kotach lub psach: stworzyliśmy wszystkie warunki, abyście mogli podróżować razem.

Autobus Smiła – San Sebastián: cena biletu

Cena biletu na trasę autobusową Smiła – San Sebastián wynosi od 9675 ₴. Cena może się różnić w zależności od:
  • popytu na kurs w danym okresie (sezon wysoki, święta).
  • momentu zakupu – bilety kupione z wyprzedzeniem są znacznie tańsze.
Kupując z 30–39-dniowym wyprzedzeniem, zaoszczędzisz 30%, z 40–49 dni – 40%, a z 50 dni lub więcej – aż 50%! Aby uzyskać najlepsze ceny, zalecamy wcześniejszy zakup biletu, szczególnie w okresie świąt i wakacji.

Rozkład jazdy autobusów Smiła – San Sebastián

Autobus z Smiła do San Sebastián odjeżdża o 03:10. Ponieważ na tej trasie kursuje kilku przewoźników, skorzystaj z formularza wyszukiwania, aby zobaczyć więcej szczegółów dotyczących rozkładu i cen. Trasa jest starannie zaplanowana, aby zminimalizować czas podróży – krótkie przerwy są przewidziane. Aby mieć pewność miejsca w wybranym terminie (np. na górnym pokładzie z panoramicznymi oknami), zalecamy zakup biletu online z wyprzedzeniem.

Transfer Smiła – San Sebastián: czas podróży

Każdy lot Smiła – San Sebastián obsługiwany jest przez nowoczesne autobusy z pełną gamą udogodnień:
  • - miejsca, w których chcesz usiąść – dużo miejsca na nogi i możliwość odchylenia się do tyłu;
  • - Starlink na pokładzie – stabilny i szybki internet, który nie znika na środku pola;
  • - energia na gadżety – gniazdka 220 V i porty USB przy każdym siedzeniu;
  • - higiena i klimat – działające toalety i inteligentny system klimatyzacji;
  • - miłe drobiazgi – gorąca kawa lub herbata, dzięki którym podróż wydaje się krótsza.
Jeśli nadal wahasz się z terminem, skorzystaj z funkcji rezerwacji. Dzięki niej zarezerwujesz bilety autobusowe bez konieczności natychmiastowej płatności i zapewnisz sobie korzystną cenę. Wybierz sprawdzonych przewoźników Smiła – San Sebastián i podróżuj z KLR Bus z przyjemnością.

Odległość między miastami Smiła – San Sebastián

Odległość między Smiła a San Sebastián wynosi około 3598.7 km. Podróż pozwoli Ci zobaczyć malownicze krajobrazy Ukrainy i Europy. ✅ KLR Bus oferuje komfortowe autobusy, wygodny rozkład jazdy i przystępne ceny podróży po Ukrainie i Europie – zwłaszcza przy wcześniejszej rezerwacji. Kup bilety online i podróżuj bez zmartwień!

Poznaj najpopularniejsze trasy

Autobusy z miasta Smiła


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Smiła - Berlin1811
od 2400 ₴
Smiła - Kolonia1178
od 2900 ₴
Smiła - Magdeburg1178
od 2550 ₴
Smiła - Bielefeld1178
od 2700 ₴
Smiła - Dortmund1178
od 2700 ₴
Smiła - Hanower1178
od 2700 ₴
Smiła - Bonn1178
od 2900 ₴
Smiła - Düsseldorf1178
od 2900 ₴
Smiła - Frankfurt (Oder)1178
od 2550 ₴
Smiła - Essen1178
od 2900 ₴
Smiła - Frankfurt nad Menem1136
od 2800 ₴
Smiła - Darmstadt1136
od 2800 ₴
Smiła - Gera1107
od 2700 ₴
Smiła - Bad Hersfeld1107
od 2800 ₴
Smiła - Fulda1107
od 2800 ₴

Autobusy do miasta Smiła


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Frankfurt nad Menem - Smiła3236
od 3850 ₴
Berlin - Smiła2552
od 3300 ₴
Augsburg - Smiła1662
od 3850 ₴
Monachium - Smiła1662
od 3850 ₴
Ulm - Smiła1662
od 3850 ₴
Ingolstadt - Smiła1662
od 3600 ₴
Norymberga - Smiła1662
od 3600 ₴
Stuttgart - Smiła1662
od 3850 ₴
Kolonia - Smiła1634
od 3850 ₴
Bielefeld - Smiła1634
od 3600 ₴
Hanower - Smiła1634
od 3600 ₴
Magdeburg - Smiła1634
od 3600 ₴
Dortmund - Smiła1634
od 3850 ₴
Düsseldorf - Smiła1634
od 3850 ₴
Bonn - Smiła1634
od 3850 ₴

Autobusy z miasta San Sebastián


PołączenieIlość podróżyMin. cena
San Sebastián - Lwów276
od 7650 ₴
San Sebastián - Tarnopol138
od 7900 ₴
San Sebastián - Odessa138
od 9350 ₴
San Sebastián - Czernihów138
od 9600 ₴
San Sebastián - Niemirów138
od 8300 ₴
San Sebastián - Winnica138
od 8300 ₴
San Sebastián - Hajsyn138
od 8300 ₴
San Sebastián - Chmielnicki138
od 7900 ₴
San Sebastián - Krzywy Róg138
od 9350 ₴
San Sebastián - Charków138
od 9800 ₴
San Sebastián - Kropywnycki138
od 8950 ₴
San Sebastián - Umań138
od 8300 ₴
San Sebastián - Berdyczów138
od 8500 ₴
San Sebastián - Zaporoże138
od 10 000 ₴
San Sebastián - Żytomierz138
od 8500 ₴

Autobusy do miasta San Sebastián


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Charków - San Sebastián207
od 9775 ₴
Lwów - San Sebastián138
od 7650 ₴
Żytomierz - San Sebastián138
od 8500 ₴
Kijów - San Sebastián138
od 8925 ₴
Tarnopol - San Sebastián69
od 7863 ₴
Zaporoże - San Sebastián69
od 9988 ₴
Berdyczów - San Sebastián69
od 8500 ₴
Czernihów - San Sebastián69
od 9563 ₴
Chmielnicki - San Sebastián69
od 7863 ₴
Połtawa - San Sebastián69
od 9350 ₴
Krzywy Róg - San Sebastián69
od 9350 ₴
Niemirów - San Sebastián69
od 8288 ₴
Hajsyn - San Sebastián69
od 8288 ₴
Kropywnycki - San Sebastián69
od 8925 ₴
Umań - San Sebastián69
od 8288 ₴