Serce KLR

Obraz tła wyszukiwania biletów

Bilety autobusowe Rzeszów - Stary Sambor

Kup bilet autobusowy Rzeszów - Stary Sambor. Korzystne ceny biletów autobusowych.
Wygodne autobusy. Wsparcie całodobowe.

Wyszukaj bilety na swoje ulubione trasy i zamów je online szybko i bezpiecznie

EEEE, DD.MM.YY
Jutro
Pojutrze
Jutro
Pojutrze

Na tej stronie

Łączna liczba kursów autobusowych

2 dostępne kursy

Liczba przewoźników

1 firma na trasie

Godziny odjazdów

od 02:30 do 02:50

Cena biletu

od 1900 ₴ do 1900 ₴

Czas podróży

od 6god 40min do 7god 0min

Odległość między miastami

Rzeszów – Stary Sambor: 272.7 km

Kraje, przez które przejeżdża autobus

Polska, Ukraina

Najwcześniejszy przyjazd do Stary Sambor

10:30

Ostatni przyjazd do Stary Sambor

10:30

Najtańszy
  • 02:30

    sob., 05.09.26

    Rzeszów

  • 10:30

    sob., 05.09.26

    Stary Sambor

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)

1900 ₴

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)
Najszybszy
  • 02:50

    sob., 05.09.26

    Rzeszów

  • 10:30

    sob., 05.09.26

    Stary Sambor

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)

1900 ₴

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)
Wczesny przyjazd
  • 02:30

    sob., 05.09.26

    Rzeszów

  • 10:30

    sob., 05.09.26

    Stary Sambor

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)

1900 ₴

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)
Ostatni wyjazd
  • 02:50

    sob., 05.09.26

    Rzeszów

  • 10:30

    sob., 05.09.26

    Stary Sambor

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)

1900 ₴

Przewoźnik:

TocoBus (ТОВ МАГРЕН)

Przystanki autobusowe w Rzeszów:

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Address not available

Rzeszów

Polska

Pytania - Odpowiedzi

Autobus na trasie Rzeszów – Stary Sambor odjeżdża z Parking. Możesz sprawdzić ten adres na Google Maps. Uwaga: dokładne miejsce odjazdu będzie podane na Twoim bilecie.

Autobus przyjeżdża do Bus station "Staryi Sambir". Zobacz lokalizację na Google Maps. Dokładne miejsce przyjazdu dla wybranego kursu znajdziesz na bilecie.

Dla dzieci poniżej 10 lat, emerytów i żołnierzy obowiązują zniżki od 10 do 20%. Można z nich skorzystać na stronie zakupu biletów. Dostępny jest również program lojalnościowy, który umożliwia zwrot gotówki do 10%. Usługa Wczesnej Rezerwacji pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej (do 50%).

Aby zarezerwować bilet, skorzystaj z formularza wyszukiwania na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej KLR Bus. Podczas rezerwacji biletów istnieje możliwość wyboru preferowanego miejsca w autobusie, co zapewnia wygodniejszą podróż.

Dzień przed podróżą wyślemy SMS-a z numerem autobusu, a na 2 godziny przed odjazdem będzie można śledzić jego ruch w aplikacji mobilnej. W przypadku przesiadki, numer autobusu i peron zostaną podane przez kierowcę.

Nie, nie musisz. Wystarczy pokazać bilet na smartfonie lub tablecie. Nie musisz też drukować biletów na loty naszych partnerów. Bilet elektroniczny znajdziesz w swojej poczcie e-mail oraz w swoim koncie osobistym na stronie internetowej lub w aplikacji.

Możesz zabrać ze sobą dwie walizki – każda o wadze do 20 kg i wymiarach do 90x60x40 cm. Dodatkowo dozwolony jest jeden bagaż podręczny o wadze do 5 kg. Więcej szczegółów w regulaminie.

Tak, możesz podróżować ze zwierzętami. W zależności od wagi Twojego pupila, obowiązują pewne zasady dotyczące jego transportu. Dla zapewnienia komfortu podróży, skorzystaj z transportera z twardym dnem i przygotuj niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy. Aby przewieźć zwierzę, musisz wykupić bilet pełnopłatny z osobnym miejscem.

Tak, ubezpieczenie na loty międzynarodowe można zamówić w naszym centrum telefonicznym pod numerem +380 (68) 770-60-30.

Datę podróży można zmienić maksymalnie dwa razy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Możliwa jest również całkowita zmiana trasy, poprzez dopłacenie różnicy do pełnego kosztu nowego biletu. Więcej szczegółów w regulaminie.

Aby szybko i sprawnie uzyskać zwrot pieniędzy za bilet, wyślij wiadomość e-mail na adres info@klr.com.ua. W wiadomości podaj następujące informacje:

  • imię i nazwisko pasażera;
  • numer biletu lub numer zamówienia;
  • datę podróży;
  • nazwę kursu (skąd i dokąd).

Po tym otrzymasz szablon wniosku o zwrot. Uwaga: proces zwrotu środków może potrwać do 10 dni roboczych.

W przypadku spóźnienia natychmiast zadzwoń do naszego call center, gdzie uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Jak dojechać z Rzeszów do Stary Sambor

Planując długą podróż, chcesz, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnych komplikacji. W takim przypadku najbardziej logicznym rozwiązaniem jest zakup biletu na autobus Rzeszów – Stary Sambor firmy KLR Bus, ponieważ dla nas to nie tylko przewóz pasażerów między miastami na Ukrainie i w Europie, ale cały system opieki, w którym Twoje bezpieczeństwo i spokój ducha są głównymi wytycznymi na każdym kilometrze. Nowoczesne podróże autobusem już dawno przestały kojarzyć się ze zmęczeniem. Wręcz przeciwnie, to ta sama rzadka okazja, aby w końcu znaleźć czas dla siebie: posortować pocztę, obejrzeć nowy odcinek serialu lub po prostu zasnąć przy spokojnej muzyce. Za pogodę w środku odpowiada klimatyzacja, więc nie odczujesz ani letniego upału, ani zimowego chłodu. Jeśli podróżujesz z dziećmi, przygotujemy specjalne miejsca, ponieważ komfort dzieci jest dla nas niekwestionowany. I oczywiście nie zapomnij o swoich kotach lub psach: stworzyliśmy wszystkie warunki, abyście mogli podróżować razem.

Autobus Rzeszów – Stary Sambor: cena biletu

Cena biletu na trasę autobusową Rzeszów – Stary Sambor wynosi od 1900 ₴. Cena może się różnić w zależności od:
  • popytu na kurs w danym okresie (sezon wysoki, święta).
  • momentu zakupu – bilety kupione z wyprzedzeniem są znacznie tańsze.
Kupując z 30–39-dniowym wyprzedzeniem, zaoszczędzisz 30%, z 40–49 dni – 40%, a z 50 dni lub więcej – aż 50%! Aby uzyskać najlepsze ceny, zalecamy wcześniejszy zakup biletu, szczególnie w okresie świąt i wakacji.

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów – Stary Sambor

Autobus z Rzeszów do Stary Sambor odjeżdża o 00:30. Ponieważ na tej trasie kursuje kilku przewoźników, skorzystaj z formularza wyszukiwania, aby zobaczyć więcej szczegółów dotyczących rozkładu i cen. Trasa jest starannie zaplanowana, aby zminimalizować czas podróży – krótkie przerwy są przewidziane. Aby mieć pewność miejsca w wybranym terminie (np. na górnym pokładzie z panoramicznymi oknami), zalecamy zakup biletu online z wyprzedzeniem.

Transfer Rzeszów – Stary Sambor: czas podróży

Każdy lot Rzeszów – Stary Sambor obsługiwany jest przez nowoczesne autobusy z pełną gamą udogodnień:
  • - miejsca, w których chcesz usiąść – dużo miejsca na nogi i możliwość odchylenia się do tyłu;
  • - Starlink na pokładzie – stabilny i szybki internet, który nie znika na środku pola;
  • - energia na gadżety – gniazdka 220 V i porty USB przy każdym siedzeniu;
  • - higiena i klimat – działające toalety i inteligentny system klimatyzacji;
  • - miłe drobiazgi – gorąca kawa lub herbata, dzięki którym podróż wydaje się krótsza.
Jeśli nadal wahasz się z terminem, skorzystaj z funkcji rezerwacji. Dzięki niej zarezerwujesz bilety autobusowe bez konieczności natychmiastowej płatności i zapewnisz sobie korzystną cenę. Wybierz sprawdzonych przewoźników Rzeszów – Stary Sambor i podróżuj z KLR Bus z przyjemnością.

Odległość między miastami Rzeszów – Stary Sambor

Odległość między Rzeszów a Stary Sambor wynosi około 272.7 km. Podróż pozwoli Ci zobaczyć malownicze krajobrazy Ukrainy i Europy. ✅ KLR Bus oferuje komfortowe autobusy, wygodny rozkład jazdy i przystępne ceny podróży po Ukrainie i Europie – zwłaszcza przy wcześniejszej rezerwacji. Kup bilety online i podróżuj bez zmartwień!

Poznaj najpopularniejsze trasy

Autobusy z miasta Rzeszów


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Rzeszów - Lwów3272
od 1650 ₴
Rzeszów - Czerniowce2140
od 1980 ₴
Rzeszów - Pyriatyn2124
od 2860 ₴
Rzeszów - Dniepr2098
od 3410 ₴
Rzeszów - Żytomierz2021
od 2420 ₴
Rzeszów - Równe2020
od 2200 ₴
Rzeszów - Śniatyn2015
od 2310 ₴
Rzeszów - Kołomyja2015
od 2200 ₴
Rzeszów - Iwano-Frankiwsk2015
od 1980 ₴
Rzeszów - Zwiagel1782
od 2310 ₴
Rzeszów - Kijów1781
od 2750 ₴
Rzeszów - Umań1780
od 2530 ₴
Rzeszów - Chocim1771
od 2310 ₴
Rzeszów - Kamieniec Podolski1771
od 2420 ₴
Rzeszów - Tarnopol1669
od 1980 ₴

Autobusy do miasta Rzeszów


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Lwów - Rzeszów3071
od 1500 ₴
Czerniowce - Rzeszów1284
od 2000 ₴
Iwano-Frankiwsk - Rzeszów1071
od 2050 ₴
Kołomyja - Rzeszów1071
od 2200 ₴
Winnica - Rzeszów1011
od 2450 ₴
Frankfurt nad Menem - Rzeszów966
od 2530 ₴
Kijów - Rzeszów954
od 2850 ₴
Śniatyn - Rzeszów952
od 2350 ₴
Chmielnicki - Rzeszów833
od 2350 ₴
Równe - Rzeszów827
od 2250 ₴
Tarnopol - Rzeszów809
od 2100 ₴
Stryj - Rzeszów745
od 1750 ₴
Żytomierz - Rzeszów716
od 2550 ₴
Kamieniec Podolski - Rzeszów706
od 2450 ₴
Chocim - Rzeszów706
od 2400 ₴

Autobusy z miasta Stary Sambor


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Stary Sambor - Tarnów118
od 2100 ₴
Stary Sambor - Rzeszów118
od 1900 ₴
Stary Sambor - Warszawa118
od 2500 ₴
Stary Sambor - Radom59
od 2350 ₴
Stary Sambor - Gdynia59
od 3450 ₴
Stary Sambor - Kraków59
od 2100 ₴
Stary Sambor - Słupsk59
od 3700 ₴
Stary Sambor - Legnica59
od 3200 ₴
Stary Sambor - Poznań59
od 3250 ₴
Stary Sambor - Konin59
od 3000 ₴
Stary Sambor - Włocławek59
od 3000 ₴
Stary Sambor - Zielona Góra59
od 3500 ₴
Stary Sambor - Toruń59
od 3100 ₴
Stary Sambor - Gdańsk59
od 3400 ₴
Stary Sambor - Goleniów59
od 4050 ₴

Autobusy do miasta Stary Sambor


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Warszawa - Stary Sambor590
od 2420 ₴
Rzeszów - Stary Sambor354
od 1870 ₴
Kraków - Stary Sambor236
od 2310 ₴
Tarnów - Stary Sambor236
od 2090 ₴
Włocławek - Stary Sambor118
od 2970 ₴
Łódź - Stary Sambor118
od 2640 ₴
Świebodzin - Stary Sambor118
od 3410 ₴
Szczecinek - Stary Sambor118
od 4125 ₴
Wejherowo - Stary Sambor118
od 3520 ₴
Kołobrzeg - Stary Sambor118
od 4125 ₴
Słupsk - Stary Sambor118
od 3630 ₴
Tczew - Stary Sambor118
od 3410 ₴
Katowice - Stary Sambor118
od 2530 ₴
Grudziądz - Stary Sambor118
od 3190 ₴
Wrocław - Stary Sambor118
od 2970 ₴