Serce KLR

Obraz tła wyszukiwania biletów

Bilety autobusowe Lido di Ostia - Rejon lityński

Kup bilet autobusowy Lido di Ostia - Rejon lityński. Korzystne ceny biletów autobusowych.
Wygodne autobusy. Wsparcie całodobowe.

Wyszukaj bilety na swoje ulubione trasy i zamów je online szybko i bezpiecznie

EEEE, DD.MM.YY
Jutro
Pojutrze
Jutro
Pojutrze

Na tej stronie

Łączna liczba kursów autobusowych

1 dostępny kurs

Bezpośredni autobus

Lido di Ostia – Rejon lityński bez przesiadek

Liczba przewoźników

1 firma na trasie

Godziny odjazdów

od 07:10 do 07:10

Cena biletu

od 7800 ₴ do 7800 ₴

Czas podróży

od 36god 5min do 36god 5min

Kraje, przez które przejeżdża autobus

Słowenia

Najwcześniejszy przyjazd do Rejon lityński

20:15

Ostatni przyjazd do Rejon lityński

20:15

Najtańszy
  • 07:10

    niedz., 30.08.26

    Lido di Ostia

  • 20:15

    pon., 31.08.26

    Rejon lityński

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)

7800 ₴

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)
Najszybszy
  • 07:10

    niedz., 30.08.26

    Lido di Ostia

  • 20:15

    pon., 31.08.26

    Rejon lityński

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)

7800 ₴

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)
Wczesny przyjazd
  • 07:10

    niedz., 30.08.26

    Lido di Ostia

  • 20:15

    pon., 31.08.26

    Rejon lityński

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)

7800 ₴

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)
Ostatni wyjazd
  • 07:10

    niedz., 30.08.26

    Lido di Ostia

  • 20:15

    pon., 31.08.26

    Rejon lityński

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)

7800 ₴

Przewoźnik:

Euro Travel (ТОВ ЄВРО ТРЕВЕЛ)

Przystanki autobusowe w Lido di Ostia:

Via Ostiense

Lido di Ostia

Włochy

Pytania - Odpowiedzi

Autobus na trasie Lido di Ostia – Rejon lityński odjeżdża z Bus Stop. Możesz sprawdzić ten adres na Google Maps. Uwaga: dokładne miejsce odjazdu będzie podane na Twoim bilecie.

Autobus przyjeżdża do Stacja paliw "OKKO". Zobacz lokalizację na Google Maps. Dokładne miejsce przyjazdu dla wybranego kursu znajdziesz na bilecie.

Dla dzieci poniżej 10 lat, emerytów i żołnierzy obowiązują zniżki od 10 do 20%. Można z nich skorzystać na stronie zakupu biletów. Dostępny jest również program lojalnościowy, który umożliwia zwrot gotówki do 10%. Usługa Wczesnej Rezerwacji pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej (do 50%).

Aby zarezerwować bilet, skorzystaj z formularza wyszukiwania na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej KLR Bus. Podczas rezerwacji biletów istnieje możliwość wyboru preferowanego miejsca w autobusie, co zapewnia wygodniejszą podróż.

Dzień przed podróżą wyślemy SMS-a z numerem autobusu, a na 2 godziny przed odjazdem będzie można śledzić jego ruch w aplikacji mobilnej. W przypadku przesiadki, numer autobusu i peron zostaną podane przez kierowcę.

Nie, nie musisz. Wystarczy pokazać bilet na smartfonie lub tablecie. Nie musisz też drukować biletów na loty naszych partnerów. Bilet elektroniczny znajdziesz w swojej poczcie e-mail oraz w swoim koncie osobistym na stronie internetowej lub w aplikacji.

Możesz zabrać ze sobą dwie walizki – każda o wadze do 20 kg i wymiarach do 90x60x40 cm. Dodatkowo dozwolony jest jeden bagaż podręczny o wadze do 5 kg. Więcej szczegółów w regulaminie.

Tak, możesz podróżować ze zwierzętami. W zależności od wagi Twojego pupila, obowiązują pewne zasady dotyczące jego transportu. Dla zapewnienia komfortu podróży, skorzystaj z transportera z twardym dnem i przygotuj niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy. Aby przewieźć zwierzę, musisz wykupić bilet pełnopłatny z osobnym miejscem.

Tak, ubezpieczenie na loty międzynarodowe można zamówić w naszym centrum telefonicznym pod numerem +380 (68) 770-60-30.

Datę podróży można zmienić maksymalnie dwa razy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Możliwa jest również całkowita zmiana trasy, poprzez dopłacenie różnicy do pełnego kosztu nowego biletu. Więcej szczegółów w regulaminie.

Aby szybko i sprawnie uzyskać zwrot pieniędzy za bilet, wyślij wiadomość e-mail na adres info@klr.com.ua. W wiadomości podaj następujące informacje:

  • imię i nazwisko pasażera;
  • numer biletu lub numer zamówienia;
  • datę podróży;
  • nazwę kursu (skąd i dokąd).

Po tym otrzymasz szablon wniosku o zwrot. Uwaga: proces zwrotu środków może potrwać do 10 dni roboczych.

W przypadku spóźnienia natychmiast zadzwoń do naszego call center, gdzie uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Jak dojechać z Lido di Ostia do Rejon lityński

Planując długą podróż, chcesz, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnych komplikacji. W takim przypadku najbardziej logicznym rozwiązaniem jest zakup biletu na autobus Lido di Ostia – Rejon lityński firmy KLR Bus, ponieważ dla nas to nie tylko przewóz pasażerów między miastami na Ukrainie i w Europie, ale cały system opieki, w którym Twoje bezpieczeństwo i spokój ducha są głównymi wytycznymi na każdym kilometrze. Nowoczesne podróże autobusem już dawno przestały kojarzyć się ze zmęczeniem. Wręcz przeciwnie, to ta sama rzadka okazja, aby w końcu znaleźć czas dla siebie: posortować pocztę, obejrzeć nowy odcinek serialu lub po prostu zasnąć przy spokojnej muzyce. Za pogodę w środku odpowiada klimatyzacja, więc nie odczujesz ani letniego upału, ani zimowego chłodu. Jeśli podróżujesz z dziećmi, przygotujemy specjalne miejsca, ponieważ komfort dzieci jest dla nas niekwestionowany. I oczywiście nie zapomnij o swoich kotach lub psach: stworzyliśmy wszystkie warunki, abyście mogli podróżować razem.

Autobus Lido di Ostia – Rejon lityński: cena biletu

Cena biletu na trasę autobusową Lido di Ostia – Rejon lityński wynosi od 7644 ₴. Cena może się różnić w zależności od:
  • popytu na kurs w danym okresie (sezon wysoki, święta).
  • momentu zakupu – bilety kupione z wyprzedzeniem są znacznie tańsze.
Kupując z 30–39-dniowym wyprzedzeniem, zaoszczędzisz 30%, z 40–49 dni – 40%, a z 50 dni lub więcej – aż 50%! Aby uzyskać najlepsze ceny, zalecamy wcześniejszy zakup biletu, szczególnie w okresie świąt i wakacji.

Rozkład jazdy autobusów Lido di Ostia – Rejon lityński

Autobus z Lido di Ostia do Rejon lityński odjeżdża o 05:10. Ponieważ na tej trasie kursuje kilku przewoźników, skorzystaj z formularza wyszukiwania, aby zobaczyć więcej szczegółów dotyczących rozkładu i cen. Trasa jest starannie zaplanowana, aby zminimalizować czas podróży – krótkie przerwy są przewidziane. Aby mieć pewność miejsca w wybranym terminie (np. na górnym pokładzie z panoramicznymi oknami), zalecamy zakup biletu online z wyprzedzeniem.

Transfer Lido di Ostia – Rejon lityński: czas podróży

Każdy lot Lido di Ostia – Rejon lityński obsługiwany jest przez nowoczesne autobusy z pełną gamą udogodnień:
  • - miejsca, w których chcesz usiąść – dużo miejsca na nogi i możliwość odchylenia się do tyłu;
  • - Starlink na pokładzie – stabilny i szybki internet, który nie znika na środku pola;
  • - energia na gadżety – gniazdka 220 V i porty USB przy każdym siedzeniu;
  • - higiena i klimat – działające toalety i inteligentny system klimatyzacji;
  • - miłe drobiazgi – gorąca kawa lub herbata, dzięki którym podróż wydaje się krótsza.
Jeśli nadal wahasz się z terminem, skorzystaj z funkcji rezerwacji. Dzięki niej zarezerwujesz bilety autobusowe bez konieczności natychmiastowej płatności i zapewnisz sobie korzystną cenę. Wybierz sprawdzonych przewoźników Lido di Ostia – Rejon lityński i podróżuj z KLR Bus z przyjemnością.

Poznaj najpopularniejsze trasy

Autobusy z miasta Lido di Ostia


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Lido di Ostia - Lwów18
od 6000 ₴
Lido di Ostia - Winnica18
od 7800 ₴
Lido di Ostia - Rejon lityński18
od 7800 ₴
Lido di Ostia - Użhorod18
od 6000 ₴
Lido di Ostia - Latyczów18
od 7800 ₴
Lido di Ostia - Stryj18
od 6000 ₴
Lido di Ostia - Tarnopol18
od 6000 ₴
Lido di Ostia - Mukaczewo18
od 6000 ₴
Lido di Ostia - Chmielnicki18
od 6000 ₴
Lido di Ostia - Złoczów18
od 6000 ₴

Autobusy do miasta Lido di Ostia


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Lwów - Lido di Ostia19
od 6000 ₴
Stryj - Lido di Ostia19
od 6000 ₴
Chmielnicki - Lido di Ostia19
od 6000 ₴
Mukaczewo - Lido di Ostia19
od 6000 ₴
Winnica - Lido di Ostia19
od 7800 ₴
Latyczów - Lido di Ostia19
od 7800 ₴
Rejon lityński - Lido di Ostia19
od 7800 ₴
Tarnopol - Lido di Ostia19
od 6000 ₴
Użhorod - Lido di Ostia19
od 6000 ₴
Złoczów - Lido di Ostia19
od 6000 ₴

Autobusy z miasta Rejon lityński


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Rejon lityński - Rzeszów387
od 2450 ₴
Rejon lityński - Stambuł292
od 4300 ₴
Rejon lityński - Warszawa258
od 3000 ₴
Rejon lityński - Katowice258
od 2600 ₴
Rejon lityński - Kraków258
od 2500 ₴
Rejon lityński - Tarnów258
od 2650 ₴
Rejon lityński - Bukareszt182
od 3000 ₴
Rejon lityński - Wielkie Tyrnowo182
od 3500 ₴
Rejon lityński - Ruse182
od 3500 ₴
Rejon lityński - Lublin129
od 2550 ₴
Rejon lityński - Słupsk129
od 4150 ₴
Rejon lityński - Szczecin129
od 4350 ₴
Rejon lityński - Radom129
od 2850 ₴
Rejon lityński - Zielona Góra129
od 3900 ₴
Rejon lityński - Szczecinek129
od 4650 ₴

Autobusy do miasta Rejon lityński


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Warszawa - Rejon lityński1270
od 2860 ₴
Rzeszów - Rejon lityński754
od 2420 ₴
Stambuł - Rejon lityński644
od 4400 ₴
Tarnów - Rejon lityński504
od 2530 ₴
Kraków - Rejon lityński500
od 2750 ₴
Charków - Rejon lityński357
od 1550 ₴
Gdynia - Rejon lityński254
od 3850 ₴
Kielce - Rejon lityński254
od 2750 ₴
Lublin - Rejon lityński254
od 2530 ₴
Tczew - Rejon lityński254
od 3850 ₴
Poznań - Rejon lityński254
od 3740 ₴
Słupsk - Rejon lityński254
od 4070 ₴
Łódź - Rejon lityński254
od 3080 ₴
Gdańsk - Rejon lityński254
od 3740 ₴
Radom - Rejon lityński254
od 2750 ₴