Serce KLR

Obraz tła wyszukiwania biletów

Bilety autobusowe Ferrara - Krzywy Róg

Kup bilet autobusowy Ferrara - Krzywy Róg. Korzystne ceny biletów autobusowych.
Wygodne autobusy. Wsparcie całodobowe.

Wyszukaj bilety na swoje ulubione trasy i zamów je online szybko i bezpiecznie

EEEE, DD.MM.YY
Jutro
Pojutrze
Jutro
Pojutrze

Na tej stronie

Łączna liczba kursów autobusowych

1 dostępny kurs

Bezpośredni autobus

Ferrara – Krzywy Róg bez przesiadek

Liczba przewoźników

1 firma na trasie

Godziny odjazdów

od 20:30 do 20:30

Cena biletu

od 6695 ₴ do 6695 ₴

Czas podróży

od 33god 40min do 33god 40min

Odległość między miastami

Ferrara – Krzywy Róg: 2264.6 km

Kraje, przez które przejeżdża autobus

Najwcześniejszy przyjazd do Krzywy Róg

07:10

Ostatni przyjazd do Krzywy Róg

07:10

Najtańszy
  • 20:30

    sob., 29.08.26

    Ferrara

  • 07:10

    pon., 31.08.26

    Krzywy Róg

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)

6695 ₴

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)
Najszybszy
  • 20:30

    sob., 29.08.26

    Ferrara

  • 07:10

    pon., 31.08.26

    Krzywy Róg

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)

6695 ₴

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)
Wczesny przyjazd
  • 20:30

    sob., 29.08.26

    Ferrara

  • 07:10

    pon., 31.08.26

    Krzywy Róg

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)

6695 ₴

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)
Ostatni wyjazd
  • 20:30

    sob., 29.08.26

    Ferrara

  • 07:10

    pon., 31.08.26

    Krzywy Róg

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)

6695 ₴

Przewoźnik:

VD Express (ТОВ ВД Експрес)

Przystanki autobusowe w Ferrara:

Address not available

Ferrara

Włochy

Address not available

Ferrara

Włochy

Address not available

Ferrara

Włochy

Address not available

Ferrara

Włochy

Address not available

Ferrara

Włochy

Address not available

Ferrara

Włochy

Pytania - Odpowiedzi

Autobus na trasie Ferrara – Krzywy Róg odjeżdża z Autogrill Po est. Możesz sprawdzić ten adres na Google Maps. Uwaga: dokładne miejsce odjazdu będzie podane na Twoim bilecie.

Autobus przyjeżdża do АЗС "VST". Zobacz lokalizację na Google Maps. Dokładne miejsce przyjazdu dla wybranego kursu znajdziesz na bilecie.

Dla dzieci poniżej 10 lat, emerytów i żołnierzy obowiązują zniżki od 10 do 20%. Można z nich skorzystać na stronie zakupu biletów. Dostępny jest również program lojalnościowy, który umożliwia zwrot gotówki do 10%. Usługa Wczesnej Rezerwacji pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej (do 50%).

Aby zarezerwować bilet, skorzystaj z formularza wyszukiwania na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej KLR Bus. Podczas rezerwacji biletów istnieje możliwość wyboru preferowanego miejsca w autobusie, co zapewnia wygodniejszą podróż.

Dzień przed podróżą wyślemy SMS-a z numerem autobusu, a na 2 godziny przed odjazdem będzie można śledzić jego ruch w aplikacji mobilnej. W przypadku przesiadki, numer autobusu i peron zostaną podane przez kierowcę.

Nie, nie musisz. Wystarczy pokazać bilet na smartfonie lub tablecie. Nie musisz też drukować biletów na loty naszych partnerów. Bilet elektroniczny znajdziesz w swojej poczcie e-mail oraz w swoim koncie osobistym na stronie internetowej lub w aplikacji.

Możesz zabrać ze sobą dwie walizki – każda o wadze do 20 kg i wymiarach do 90x60x40 cm. Dodatkowo dozwolony jest jeden bagaż podręczny o wadze do 5 kg. Więcej szczegółów w regulaminie.

Tak, możesz podróżować ze zwierzętami. W zależności od wagi Twojego pupila, obowiązują pewne zasady dotyczące jego transportu. Dla zapewnienia komfortu podróży, skorzystaj z transportera z twardym dnem i przygotuj niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy. Aby przewieźć zwierzę, musisz wykupić bilet pełnopłatny z osobnym miejscem.

Tak, ubezpieczenie na loty międzynarodowe można zamówić w naszym centrum telefonicznym pod numerem +380 (68) 770-60-30.

Datę podróży można zmienić maksymalnie dwa razy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Możliwa jest również całkowita zmiana trasy, poprzez dopłacenie różnicy do pełnego kosztu nowego biletu. Więcej szczegółów w regulaminie.

Aby szybko i sprawnie uzyskać zwrot pieniędzy za bilet, wyślij wiadomość e-mail na adres info@klr.com.ua. W wiadomości podaj następujące informacje:

  • imię i nazwisko pasażera;
  • numer biletu lub numer zamówienia;
  • datę podróży;
  • nazwę kursu (skąd i dokąd).

Po tym otrzymasz szablon wniosku o zwrot. Uwaga: proces zwrotu środków może potrwać do 10 dni roboczych.

W przypadku spóźnienia natychmiast zadzwoń do naszego call center, gdzie uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

Jak dojechać z Ferrara do Krzywy Róg

Planując długą podróż, chcesz, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnych komplikacji. W takim przypadku najbardziej logicznym rozwiązaniem jest zakup biletu na autobus Ferrara – Krzywy Róg firmy KLR Bus, ponieważ dla nas to nie tylko przewóz pasażerów między miastami na Ukrainie i w Europie, ale cały system opieki, w którym Twoje bezpieczeństwo i spokój ducha są głównymi wytycznymi na każdym kilometrze. Nowoczesne podróże autobusem już dawno przestały kojarzyć się ze zmęczeniem. Wręcz przeciwnie, to ta sama rzadka okazja, aby w końcu znaleźć czas dla siebie: posortować pocztę, obejrzeć nowy odcinek serialu lub po prostu zasnąć przy spokojnej muzyce. Za pogodę w środku odpowiada klimatyzacja, więc nie odczujesz ani letniego upału, ani zimowego chłodu. Jeśli podróżujesz z dziećmi, przygotujemy specjalne miejsca, ponieważ komfort dzieci jest dla nas niekwestionowany. I oczywiście nie zapomnij o swoich kotach lub psach: stworzyliśmy wszystkie warunki, abyście mogli podróżować razem.

Autobus Ferrara – Krzywy Róg: cena biletu

Cena biletu na trasę autobusową Ferrara – Krzywy Róg wynosi od 6695 ₴. Cena może się różnić w zależności od:
  • popytu na kurs w danym okresie (sezon wysoki, święta).
  • momentu zakupu – bilety kupione z wyprzedzeniem są znacznie tańsze.
Kupując z 30–39-dniowym wyprzedzeniem, zaoszczędzisz 30%, z 40–49 dni – 40%, a z 50 dni lub więcej – aż 50%! Aby uzyskać najlepsze ceny, zalecamy wcześniejszy zakup biletu, szczególnie w okresie świąt i wakacji.

Rozkład jazdy autobusów Ferrara – Krzywy Róg

Autobus z Ferrara do Krzywy Róg odjeżdża o 19:45. Ponieważ na tej trasie kursuje kilku przewoźników, skorzystaj z formularza wyszukiwania, aby zobaczyć więcej szczegółów dotyczących rozkładu i cen. Trasa jest starannie zaplanowana, aby zminimalizować czas podróży – krótkie przerwy są przewidziane. Aby mieć pewność miejsca w wybranym terminie (np. na górnym pokładzie z panoramicznymi oknami), zalecamy zakup biletu online z wyprzedzeniem.

Transfer Ferrara – Krzywy Róg: czas podróży

Każdy lot Ferrara – Krzywy Róg obsługiwany jest przez nowoczesne autobusy z pełną gamą udogodnień:
  • - miejsca, w których chcesz usiąść – dużo miejsca na nogi i możliwość odchylenia się do tyłu;
  • - Starlink na pokładzie – stabilny i szybki internet, który nie znika na środku pola;
  • - energia na gadżety – gniazdka 220 V i porty USB przy każdym siedzeniu;
  • - higiena i klimat – działające toalety i inteligentny system klimatyzacji;
  • - miłe drobiazgi – gorąca kawa lub herbata, dzięki którym podróż wydaje się krótsza.
Jeśli nadal wahasz się z terminem, skorzystaj z funkcji rezerwacji. Dzięki niej zarezerwujesz bilety autobusowe bez konieczności natychmiastowej płatności i zapewnisz sobie korzystną cenę. Wybierz sprawdzonych przewoźników Ferrara – Krzywy Róg i podróżuj z KLR Bus z przyjemnością.

Odległość między miastami Ferrara – Krzywy Róg

Odległość między Ferrara a Krzywy Róg wynosi około 2264.6 km. Podróż pozwoli Ci zobaczyć malownicze krajobrazy Ukrainy i Europy. ✅ KLR Bus oferuje komfortowe autobusy, wygodny rozkład jazdy i przystępne ceny podróży po Ukrainie i Europie – zwłaszcza przy wcześniejszej rezerwacji. Kup bilety online i podróżuj bez zmartwień!

Poznaj najpopularniejsze trasy

Autobusy z miasta Ferrara


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Ferrara - Lwów852
od 3200 ₴
Ferrara - Sambor582
od 3200 ₴
Ferrara - Chmielnicki566
od 3300 ₴
Ferrara - Tarnopol566
od 3300 ₴
Ferrara - Winnica564
od 3600 ₴
Ferrara - Umań564
od 3850 ₴
Ferrara - Krzywy Róg562
od 4150 ₴
Ferrara - Kropywnycki562
od 4150 ₴
Ferrara - Kijów552
od 3850 ₴
Ferrara - Żytomierz552
od 3600 ₴
Ferrara - Odessa546
od 4150 ₴
Ferrara - Połtawa546
od 4300 ₴
Ferrara - Berdyczów546
od 3600 ₴
Ferrara - Charków546
od 4300 ₴
Ferrara - Zaporoże544
od 4400 ₴

Autobusy do miasta Ferrara


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Charków - Ferrara1209
od 3100 ₴
Lwów - Ferrara639
od 2450 ₴
Zaporoże - Ferrara536
od 218 650 ₴
Kropywnycki - Ferrara477
od 2750 ₴
Kijów - Ferrara462
od 2850 ₴
Krzywy Róg - Ferrara458
od 2750 ₴
Żytomierz - Ferrara443
od 2750 ₴
Iwano-Frankiwsk - Ferrara439
od 2500 ₴
Czerniowce - Ferrara439
od 2550 ₴
Kołomyja - Ferrara439
od 2550 ₴
Tarnopol - Ferrara425
od 2550 ₴
Chmielnicki - Ferrara425
od 2550 ₴
Umań - Ferrara424
od 2850 ₴
Winnica - Ferrara424
od 2750 ₴
Berdyczów - Ferrara422
od 2750 ₴

Autobusy z miasta Krzywy Róg


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Krzywy Róg - Berlin3218
od 2600 ₴
Krzywy Róg - Frankfurt nad Menem2412
od 2550 ₴
Krzywy Róg - Darmstadt2412
od 2550 ₴
Krzywy Róg - Bonn2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Dortmund2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Bielefeld2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Kolonia2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Düsseldorf2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Frankfurt (Oder)2410
od 2700 ₴
Krzywy Róg - Magdeburg2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Hanower2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Essen2410
od 2950 ₴
Krzywy Róg - Ulm1947
od 3050 ₴
Krzywy Róg - Augsburg1947
od 3050 ₴
Krzywy Róg - Norymberga1947
od 2850 ₴

Autobusy do miasta Krzywy Róg


PołączenieIlość podróżyMin. cena
Frankfurt nad Menem - Krzywy Róg6496
od 3850 ₴
Berlin - Krzywy Róg5692
od 3300 ₴
Magdeburg - Krzywy Róg3252
od 3600 ₴
Kolonia - Krzywy Róg3252
od 3850 ₴
Düsseldorf - Krzywy Róg3252
od 3850 ₴
Bielefeld - Krzywy Róg3252
od 3600 ₴
Bonn - Krzywy Róg3252
od 3850 ₴
Dortmund - Krzywy Róg3252
od 3850 ₴
Hanower - Krzywy Róg3252
od 3600 ₴
Essen - Krzywy Róg3252
od 3850 ₴
Darmstadt - Krzywy Róg3248
od 3850 ₴
Augsburg - Krzywy Róg3248
od 3750 ₴
Monachium - Krzywy Róg3248
od 3850 ₴
Ulm - Krzywy Róg3248
od 3850 ₴
Ingolstadt - Krzywy Róg3248
od 3600 ₴